preskoči na sadržaj
Natjecanja

Rezultati natjecanja

 

ŽUPANIJSKA NATJECANJA U ŠKOLSKOJ GODINI 2015./2016.

 

 

RED. BR.

IME I PREZIME UČENIKA

RAZRED

PREDMET

OSVOJENO MJESTO

MENTOR/ICA

  1.  

Dino Škvarić

6. r.

Informatika

1.

Nevenka Harjač

  1.  

Bruno Škvarić

8. r.

Informatika

2.

Nevenka Harjač

Engleski jezik

20.

Natalija Božek

Njemački jezik

24.

Mihaela Grd

  1.  

Valentin Mravlinčić

6. r.

Informatika

3.

Nevenka Harjač

  1.  

Adriana Galić

7. r.

Geografija

2.

Josip Gunek

Čitanjem do zvijezda

4.

Branka Kuća

  1.  

Nikol Botković

8. r.

Prva pomoć

2.

Ivana Rod

Nogomet

3.

Irena Premuž

  1.  

Tena Kralj

7. r

Prva pomoć

2.

Ivana Rod

Nogomet

3.

Irena Premuž

Odbojka

4.

Lidrano

/

Ivana Vrček

  1.  

Laura Botković

7. r

Prva pomoć

2.

Ivana Rod

Nogomet

3.

Irena Premuž

  1.  

Emina Posnjak

7. r

Prva pomoć

2.

Ivana Rod

Nogomet

3.

Irena Premuž

Odbojka

4.

  1.  

Dubravko Vuglač

8. r

Prva pomoć

2.

Ivana Rod

  1.  

Arijana Horvat

7. r

Prva pomoć

2.

Ivana Rod

  1.  

Krunoslav Šoštarić

8. r.

Informatika

4.

Nevenka Harjač

Engleski jezik

6.

Natalija Božek

Njemački jezik

3.

Mihaela Grd

Rukomet

 

Irena Premuž

  1.  

Iva Kostanjevec

7. r.

 

Čitanjem do zvijezda

4.

Branka Kuća

  1.  

Tihana Belčić

7. r.

Županijska smotra učeničkih zadruga

/

Valentina Končevski

 

Gabrijela Belčić

Čitanjem do zvijezda

4.

Branka Kuća

  1.  

Adam Bajsić

5. r.

Geografija

8.

Josip Gunek

Sigurno u prometu

 

Vjekoslav Kolar

Košarka

3.

Irena Premuž

  1.  

Karla Mesec

4. r.

LiDraNo

/

Snježana Krnic

  1.  

Ozren Hodalj

8. r.

Engleski jezik

11.

Natalija Božek

  1.  

Gordan Vuglač

8. r.

Njemački jezik

21.

Mihaela Grd

  1.  

Ivana Ježek

8. r.

Hrvatski jezik

11.

Mirjana Vusić

  1.  

Anja Kišiček

7. r.

Hrvatski jezik

21.

Ivana Vrček

  1.  

Valentina Husnjak

6. r.

Tehnička kultura

/

Vjekoslav Kolar

  1.  

Matija Šambar

6. r.

Smotra LIK

/

Davor Petak

 

  1.  

Laura Barlek

5. r.

Sigurno u prometu

/

Vjekoslav Kolar

  1.  

Lana Rudec

Sigurno u prometu

/

  1.  

Leo Đurđević

Sigurno u prometu

/

Košarka

3.

Irena Premuž

  1.  

Karlo Banić

7. r.

Košarka, rukomet

 

Irena Premuž

 

  1.  

Antonio Vrtar

7. r.

Košarka

 

  1.  

Mihael Pečatnik

8. r.

Košarka, rukomet

 

  1.  

Karlo Bobek

8. r.

Košarka, rukomet

 

  1.  

Dominik Galić

8. r.

Košarka, rukomet

 

  1.  

Sebastijan Barlek

8. r.

Košarka

 

  1.  

Ivan Božak

5. r.

Košarka

3.

  1.  

Antonio Funda

6. r.

Košarka

3.

  1.  

Leon Cujzek

5. r.

Košarka

3.

  1.  

Mateo Naglaš

5. r.

Košarka

3.

  1.  

Marko Borovec

6. r.

Košarka

3.

  1.  

Bruno Bračko

5. r.

Košarka

3.

  1.  

Marko Bratković

5. r.

Košarka

3.

Rukomet

 

  1.  

Matteo Hehet

8. r.

Rukomet

 

 

  1.  

Adrian Bistrović Boršćak

8. r.

  1.  

Matej Cerovčec

4. r.

  1.  

Tomislav Bistrović

8. r.

  1.  

Larisa Bajsić

5. r.

Nogomet

3.

Košarka

  1.  

Ivana Šantalab

7. r.

Nogomet

3.

Odbojka

4.

  1.  

Ema Juriša

7. r.

Nogomet

3.

 

 

 

  1.  

Tara Žulić

8.r.

Odbojka

4.

  1.  

Lucija Picek

7.r.

  1.  

Mihaela Makar

8.r.

 

  1.  

Petar Babić

5. r.

Županijska smotra učeničkih zadruga

/

Valentina Končevski

 

Gabrijela Belčić

  1.  

Iva Dukarić

4. r.

 

 

 

 

Ravnatelj Ratko Tomić

REPUBLIKA HRVATSKA

ŽUPANIJA VARAŽDINSKA

Osnovna škola Ante Starčevića Lepoglava

Lepoglava, 9. svibnja 2014.

 

SUDJELOVANJE UČENIKA I MENTORA NA ŽUPANIJSKIM I DRŽAVNIM NATJECANJIMA I SMOTRAMA (2013./2014.)

 

UČENICI

 

DRŽAVNA RAZINA:

 

 

  1. Ivan Perković, 7. r. – 7. mjesto na državnom natjecanju iz informatike, 1. mjesto na županijskom natjecanju iz informatike, sudjelovao na županijskom natjecanju iz matematike i natjecanju Klokan bez granica, županijska smotra dječjeg glazbenog stvaralaštva
  2. Sara Bratković, 8. r. – 3. mjesto na državnom natjecanju u ženskom futsalu, 1. mjesto na poludržavnom natjecanju u ženskom futsalu, urednica Školskog lista Koraci - prijedlog za  Državnu smotru Lidrano 2014.
  3. Ana Mežnarić, 8. r. – 3. mjesto na državnom natjecanju u ženskom futsalu, 1. mjesto na poludržavnom natjecanju u ženskom futsalu,  županijska smotra – Dani kruha – Zahvala za kruh i plodove
  4. Paula Štefanek, 8. r. – 3. mjesto na državnom natjecanju u ženskom futsalu, 1. mjesto na poludržavnom natjecanju u ženskom futsalu,  međuopćinsko natjecanje iz prve pomoći
  5. Tea Hojsak, 8. r. - 3. mjesto na državnom natjecanju u ženskom futsalu,

1. mjesto na poludržavnom natjecanju u ženskom futsalu

  1. Ena Hojsak, 8. r. – 3. mjesto na državnom natjecanju u ženskom futsalu, 1. mjesto na poludržavnom natjecanju u ženskom futsalu
  2. Sandra Kuča, 8. r. – 3. mjesto na državnom natjecanju u ženskom futsalu, 1. mjesto na poludržavnom natjecanju u ženskom futsalu, 
  3. Daria Šambar, 7. r. – 3. mjesto na državnom natjecanju u ženskom futsalu,  1. mjesto na poludržavnom natjecanju u ženskom futsalu,   sudjelovala u kvizu „Čitanjem do zvijezda“
  4. Dajana Medved, 8. r. – 3. mjesto na državnom natjecanju u ženskom futsalu,  1. mjesto na poludržavnom natjecanju u ženskom futsalu,   međuopćinsko natjecanje iz prve pomoći
  5. Izidora Juriša, 8. r. – 3. mjesto na državnom natjecanju u ženskom futsalu, 1. mjesto na poludržavnom natjecanju u ženskom futsalu, 

 

ŽUPANIJSKA RAZINA:

  1. Bruno Škvarić, 6. r. – 1. mjesto na županijskom natjecanju iz informatike
  2. Saša Mađar, 7. r. – 2. mjesto na županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika, županijsko natjecanje iz geografije
  3. Silvio Podsečki, 5. r. – 3. mjesto na županijskom natjecanju iz informatike
  4. Antonio Špac, 8. r. - 3. mjesto na županijskom natjecanju u šahu, županijsko natjecanje iz matematike
  5. Dominik Makar, 8. r. - 3. mjesto na županijskom natjecanju u šahu
  6. Petar Husnjak, 8. r. - 3. mjesto na županijskom natjecanju u šahu
  7. Antonio Vrtar, 5. r. - 3. mjesto na županijskom natjecanju u šahu
  8. Gordan Vuglač, 6. r. - 3. mjesto na županijskom natjecanju u šahu
  9. Tomislav Očurščak, 8. r. – 3. mjesto na županijskom natjecanju u šahu
  10. Adam Brezni, 3. r. – županijska smotra Lidrano – pojedinačni scenski nastup
  11. Patricija Svetec, 7. r. - županijska smotra Lidrano – skupni scenski nastup
  12. Živa Bajsić, 7. r. - županijska smotra Lidrano – skupni scenski nastup
  13. Petra Murić, 7. r. - županijska smotra Lidrano – skupni scenski nastup, županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika
  14. Alen Husnjak, 7. r. – sudjelovanje u kvizu „Čitanjem do zvijezda“
  15. Tihana Belčić. 5. r. - sudjelovanje u kvizu „Čitanjem do zvijezda“, međuopćinsko natjecanje Lidrano – literarni izraz, županijska smotra – Dani kruha
  16. Mihael Kuzminski, 5. r. – županijsko natjecanje iz informatike
  17. Krunoslav Šoštarić, 5. r. – županijsko natjecanje iz informatike
  18. Teodor Gal, 7. r. – županijsko natjecanje iz informatike, županijska smotra dječjeg glazbenog stvaralaštva
  19. Anja Kišiček, 5. r. – županijsko natjecanje iz matematike,  županijsko natjecanje iz geografije, sudjelovanje na natjecanju Klokan bez granica
  20. Matej Paska, 5. r. – županijsko natjecanje iz matematike
  21. Jan Tvarog, 8. r. – županijsko natjecanje iz njemačkog jezika
  22. David Štefičar, 8. r. - županijsko natjecanje iz njemačkog jezika, županijska smotra dječjeg glazbenog stvaralaštva
  23. Damjan Geček, 5. r. – županijsko natjecanje iz geografije, sudjelovanje na natjecanju Klokan bez granica
  24. Domagoj Janžek, 7. r. – županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika
  25. Karlo Loparić, 7. r. – županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika, županijska smotra dječjeg glazbenog stvaralaštva, sudjelovanje na natjecanju Klokan bez granica
  26. Magdalena Bistrović, 7. r. – županijsko natjecanje iz kemije
  27. Laura Gunek, 8. r. – županijsko natjecanje iz biologije, međuopćinsko natjecanje iz prve pomoći
  28. Matteo Hehet, 6. r. – županijsko natjecanje Mladi tehničari – graditeljstvo, županijsko natjecanje u muškom futsalu    
  29. Gabrijel Uršanić, 4. r. – sudjelovanje u natjecanju Klokan bez granica
  30. Monika Končevski, 8. r. - županijska smotra likovne kulture LIK, međuopćinsko natjecanje iz prve pomoći
  31. Tin Jagarinec, 8. r. – županijska smotra likovne kulture LIK, županijska smotra dječjeg glazbenog stvaralaštva
  32. Mihaela Belčić, 3. r. - županijska smotra – Dani kruha
  33. Elizabeth Marković, 4. r. - županijska smotra učeničkog zadrugarstva Varaždinske županije
  34. Patricija Ferek, 5. r. - županijska smotra učeničkog zadrugarstva Varaždinske županije
  35. Mihaela Špiljak, 6. r. - županijska smotra učeničkog zadrugarstva Varaždinske županije
  36. Karlo Zidar, 7. r. – županijska smotra dječjeg glazbenog stvaralaštva
  37. David Lončar, 7. r. – županijska smotra dječjeg glazbenog stvaralaštva
  38. Marko Veseljak, 7. r. – županijska smotra dječjeg glazbenog stvaralaštva, međuopćinsko natjecanje iz prve pomoći
  39. Leon Dubovečak, 7. r. – županijska smotra dječjeg glazbenog stvaralaštva
  40. David Murić, 8. r. – županijska smotra dječjeg glazbenog stvaralaštva
  41. Denis Picek, 8. r. – županijska smotra dječjeg glazbenog stvaralaštva
  42. Roland Končevski, 7. r. – županijska smotra dječjeg glazbenog stvaralaštva
  43. Luka Bračko, 7. r. – županijska smotra dječjeg glazbenog stvaralaštva
  44. Marija Hodalj, 8. r. – županijska smotra dječjeg glazbenog stvaralaštva
  45. Mateo Culjak, 5. r. -  županijsko natjecanje u muškom futsalu
  46. Filip Kihas, 5. r. - županijsko natjecanje u muškom futsalu
  47. Filip Druško, 5. r. - županijsko natjecanje u muškom futsalu
  48. Antonio Hehet, 5. r. - županijsko natjecanje u muškom futsalu
  49. Karlo Bobek, 6. r. - županijsko natjecanje u muškom futsalu
  50. Dominik Galić, 6. r. - županijsko natjecanje u muškom futsalu
  51. Adrian Bistrović-Boršćak, 6. r. - županijsko natjecanje u muškom futsalu
  52. Mihael Pečatnik, 6. r. - županijsko natjecanje u muškom futsalu
  53. Tomislav Bistrović, 6. r. - županijsko natjecanje u muškom futsalu
  54. Natalija Hojsak, 6. r. - međuopćinsko natjecanje Lidrano – literarni izraz
  55. Laura Štefanek, 8. r. - međuopćinsko natjecanje iz prve pomoći
  56. Denis Miler, 7. r. - međuopćinsko natjecanje iz prve pomoći
  57. Iva Špac, 7. r. - međuopćinsko natjecanje iz prve pomoći
  58. Marija Zver, 7. r. - međuopćinsko natjecanje iz prve pomoći
  59. Kristina Benčina, 8. r. - međuopćinsko natjecanje iz prve pomoći
  60. Darija Špac, 7. r. - međuopćinsko natjecanje iz prve pomoći

 

 

MENTORI

 

  1. Irena Premuž – 3. mjesto na državnom natjecanju u ženskom futsalu, 3. mjesto na županijskom natjecanju u šahu, županijsko natjecanje u muškom futsalu
  2. Nevenka Harjač – 7. mjesto na državnom natjecanju iz informatike, 1. i 3. mjesto na županijskom natjecanju iz informatike
  3. Branka Kuća – 2. mjesto na županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika, sudjelovanje u kvizu „Čitanjem do zvijezda“
  4. Mirjana Vusić – školski list „Koraci“ – prijedlog za državnu smotru Lidrano 2014.
  5. Štefanija Dretar – županijska smotra Lidrano 2014.
  6. Ivana Vrček – županijska smotra Lidrano 2014.
  7. Marina Švelec – županijsko natjecanje iz kemije i biologije i međuopćinsko iz prve pomoći
  8. Martina Putanec – županijsko natjecanje iz matematike
  9. Gordana Perković - županijsko natjecanje iz matematike
  10. Mihaela Grd – županijsko natjecanje iz njemačkog jezika
  11. Josip Gunek – županijsko natjecanje iz geografije
  12. Vjekoslav Kolar – županijsko natjecanje Mladi tehničari
  13. Danica Maček – Klokan bez granica
  14. Dragica Bajsić – županijska smotra učeničkog zadrugarstva Varaždinske županije
  15. Valentina Končevski - županijska smotra učeničkog zadrugarstva Varaždinske županije
  16. Franjo Ježek – županijska smotra dječjeg glazbenog stvaralaštva
  17. Davor Petak – županijska smotra likovne kulture LIK
  18. Josipa Samaržija-Mežnarić – županijska smotra Dani kruha

 

 

 

 

 

 

 

  :: opširnije :: 


objavio: Nevenka Harjač  datum: 28. 5. 2009.
 


Tražilica



Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji


Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Anketa
Od sportova najviše volim ( sudjelovati, a ne gledati):









Oglasna ploča

Forum

Korisni linkovi
Dnevni tisak

Nacionalna kampanja

ISE projekt


Arhiva dokumenata

RSS Reader
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka




preskoči na navigaciju