Osnovna škola Ante Starčevića Lepoglava

Autor: Nevenka Harjač, 18. 1. 2021. 14:45

Poštovani roditelji/skrbnici,

U cilju sprečavanja širenja zaraze i što duljeg održavanja nastave u školi, molimo vas da pravodobno razrednicima javljate dođe li do zaraze ili samoizolacije učenika ili unutar vašega kućanstva. Informacije su nam potrebne kako bismo na vrijeme reagirali i spriječili veće posljedice.

Ravnatelj:

Ratko Tomić, prof.

Obavijest Vijest ima dokument u privitku

Autor: Nevenka Harjač, 12. 1. 2021. 11:42

Poštovani učenici i roditelji,

obavještavamo vas da se od ponedjeljka, 18. 01. 2021., do 31. 01. 2021. nastava za učenike od 5. do 8. razreda odvija online.

Odluku je donio Stožer civilne zaštite Varaždinske županije zbog aktualne epidemiološke situacije.

Ravnatelj: Ratko Tomić, prof.

Čestitka

Autor: Nevenka Harjač, 22. 12. 2020. 09:09